INFORMACJA
Zamknij okienko
Ten dział wymaga podania hasła:
Hasło: 
Zamknij okienko
Ten plik wymaga podania hasła:
Hasło: 
Zamknij okienko
 
Newsletter:
Email: 
Kod: 
Kod: 
Opcja:  dodaj usuń
 Zespół projektowy:
Justyna Witas
Kierownik zespołu projektowego
tel: 012 267 13 55 wew.41, mob: 607 107 320,
mail: j.witas@frk.org.pl
 więcej
Robert Skrzydlewski
Koordynator merytoryczny
tel: 012 3984414 , mob: 603 100 645,
mail: r.skrzydlewski@apollofilm.pl
 więcej
Marta Materska-Samek

Koordynator projektu EFS
tel: 012 378 38 96, mob: 601 936 901,
mail: m.materska@frk.org.pl

 więcej
Katarzyna Suszka
Specjalista ds.rozliczeń
tel: 012 378 38 96
mail: k.suszka@frk.org.pl
 więcej
Joanna Iwańska
p.o. Koordynatora wdraĹĽania projektu
Doradca szkolny
tel: 012 378 38 95, mob: 785 320 405,
mail: j.iwanska@frk.org.pl
 więcej
Monika Dziewit

Doradca szkolny
tel: 012 378 38 95, mob: 607 116 798
mail: m.dziewit@frk.org.pl 

 więcej
Tomasz Nosal
Doradca szkolny
tel: 012 378 38 95, mob: 785 873 830,
mail: t.nosal@frk.org.pl
 więcej
Marta Żurek
Doradca szkolny
tel: 012 378 38 95, mob: 785 320 381
mail: m.zurek@frk.org.pl
 więcej
Projekt współfiansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt realizowany przez FundacjÄ™ Rozwoju Kina

Wspiera nas