INFORMACJA
Zamknij okienko
Ten dzia│ wymaga podania has│a:
Has│o: 
Zamknij okienko
Ten plik wymaga podania has│a:
Has│o: 
Zamknij okienko
 
Newsletter:
Email: 
Kod: 
Kod: 
Opcja:  dodaj usu˝
 Aktualno┼Ťci:
O konferencji
2008-03-01 [21:29:40]
Konferencja w KIJÓW.CENTRUM by┼éa podsumowaniem osi─ůgni─Ö─ç szkó┼é uczestnicz─ůcych w projekcie, a tak┼╝e mia┼éa za zadanie wskaza─ç mo┼╝liwo┼Ťci finansowania inicjatyw edukacyjnych z Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki.
Konferencj─Ö rozpocz─ů┼é Prezes Zarz─ůdu Fundacji Rozwoju Kina – Ryszard Rutkowski. Podczas wydarzenia Ma┼éopolski Kurator O┼Ťwiaty, Józef Rostworowski wyró┼╝ni┼é 5 szkó┼é uczestnicz─ůcych w projekcie Multimedi@lna Szko┼éa i przyzna┼é 2 szczególne wyró┼╝nienia - puchary Ma┼éopolskiego Kuratora O┼Ťwiaty dla najlepszych programów rozwojowych: „Muzyka ┼éagodzi obyczaje” (Zespó┼é Szkó┼é Gminnych w ┼üapczycy, koordynator Anna Pachuta) i „O Rybnej multimedialnie” (Gimnazjum w Rybnej, koordynator Anna Fila). Równie┼╝ Marsza┼éek Województwa Ma┼éopolskiego ufundowa┼é puchary dla dwóch wyró┼╝niaj─ůcych si─Ö szkó┼é, które w jego imieniu wr─Öczy┼éa p. Ma┼égorzata Madej (Dyrektor Departamentu Edukacji i Sportu). Puchary Marsza┼éka otrzyma┼éy: XXIX Liceum Ogólnokszta┼éc─ůce im. K. Kie┼Ťlowskiego (program „┼╗ycie w kadrze”, koordynator: Joanna Gr─ů┼╝ko-Broda) i Miejski Zespó┼é Szkó┼é w Gorlicach (program „Bogactwo regionu w uj─Öciu multimedialnym, koordynator Ma┼égorzata Bu┼║niak).


Podczas konferencji Wojewódzki Urz─ůd Pracy zaprezentowa┼é równie┼╝ za┼éo┼╝enia Priorytetu IX Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, w ramach którego szko┼éy mog─ů zg┼éasza─ç kolejne projekty, których realizacja nie by┼éaby mo┼╝liwa bez wsparcia ze ┼Ťrodków Unii Europejskiej.
Konferencja podsumowuj─ůca „Multimedi@ln─ů Szko┼é─Ö” to nie tylko podzi─Ökowania, podsumowanie, prelekcje. To przede wszystkim wyst─Öpy szkó┼é uczestnicz─ůcych w projekcie, wystawy fotograficzne, plastyczne w holu KIJÓW.CENTRUM i w kawiarni Filmowa Cafe, projekcje filmów, które powsta┼éy dzi─Öki dofinansowaniu inicjatyw szkolnych. Wyj─ůtkow─ů atmosfer─Ö podczas wydarzenia zawdzi─Öczamy w┼éa┼Ťnie szko┼éom, które zaanga┼╝owa┼éy si─Ö zarówno w sam projekt, jak i konferencj─Ö podsumowuj─ůc─ů. Bez zapa┼éu i entuzjazmu uczniów oraz nauczycieli realizuj─ůcych programy rozwojowe, nie by┼éoby projektu „Multimedi@lna Szko┼éa”. To wspólny sukces Fundacji Rozwoju Kina i 50 szkó┼é z województwa ma┼éopolskiego.

W imieniu zespo┼éu realizuj─ůcego projekt Multimedi@lna Szko┼éa i uczestnicz─ůcych w nim szkó┼é serdecznie dzi─Ökujemy Ma┼éopolskiemu Kuratorowi O┼Ťwiaty – panu Józefowi Rostworowskiemu za wsparcie przez ca┼éy czas trwania projektu i obj─Öcie nad nim patronatu. Serdecznie dzi─Ökujemy równie┼╝ spó┼éce Apollo Film za realn─ů pomoc w realizacji projektu.  
U┼Ťmiech na twarzach dzieci i m┼éodzie┼╝y, duma koordynatorów programów rozwojowych i uznanie ze strony Ma┼éopolskiego Kuratora O┼Ťwiaty oraz Urz─Ödu Marsza┼ékowskiego utwierdzi┼éy nas w przekonaniu, ┼╝e warto by┼éo podj─ů─ç si─Ö realizacji projektu „Multimedi@lna Szko┼éa”.

Projekt współfiansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt realizowany przez Fundacj─Ö Rozwoju Kina

Wspiera nas